O nas

Cześć!
Jestem Kalina Kruszewska-Cięglewicz

Jestem założycielką i współwłaścicielką firmy Ecomplace Consulting. Naszym celem w Ecomplace jest wspieranie polskich przedsiębiorców w rozpoczęciu sprzedaży online na międzynarodowych Marketplace’ach, takich jak Amazon, eBay, Kaufland, Otto i Hood.

Co wyróżnia mnie i moją firmę? Przede wszystkim praktyczne podejście. Jako specjalistka od strategii sprzedaży na niemieckim rynku, oferuję wsparcie na każdym kroku: począwszy od konsultacji, przez wdrożenia, szkolenia, aż do optymalizacji kampanii PPC. W Ecomplace tworzymy zgrany zespół: współpracujemy z native speakerami, którzy tworzą dla naszych klientów oferty zoptymalizowane pod SEO. Ponadto mamy w naszych szeregach grafików, ekspertów od księgowości oraz specjalistów od logistyki. Dzięki temu zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie wdrożenia Twojego biznesu online.

Od 2015 roku nieprzerwanie działam w świecie e-commerce. Wprowadziłam wiele polskich przedsiębiorstw na niemiecki rynek, korzystając z platform takich jak Amazon, eBay, Kaufland, Otto czy Mytoys. Choć jestem zapalonym zwolennikiem tego, co robię, moją prawdziwą pasją jest tworzenie contentu. Nagrywanie live, webinariów i podcastów to dla mnie prawdziwa przyjemność i sposób, by dzielić się wiedzą z innymi

Cześć!
Jestem Mateusz Cięglewicz

Handel to moja pasja i domena, w której działam już od kilkunastu lat.

Moja ścieżka w sprzedaży rozpoczęła się w 2009 roku. Od tamtej pory zanurzyłem się w tajniki sprzedaży bezpośredniej, hurtowej i online. Rynek europejski dał mi solidne fundamenty, ale to w USA na dobre rozwinąłem skrzydła, angażując się w projekty handlowe, szczególnie skierowane na sprzedaż przez platformy takie jak Amazon.

Zetknąłem się z różnorodnymi sytuacjami zawodowymi, które pozwoliły mi się rozwijać i testować moje umiejętności. Współpraca z międzynarodowymi klientami, zarówno w zakresie sprzedaży, jak i importu, stała się dla mnie prawdziwą przyjemnością.

Zauważając, jak dynamicznie rozwija się rynek sprzedaży online, postanowiłem skierować swoje kroki właśnie w tutaj. Jestem przekonany, że moje doświadczenie będzie cennym atutem w tej nowej dziedzinie i przyniesie korzyść naszym przyszłym klientom.