OBSŁUGA SPRZEDAŻY AMAZON

Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w świecie e-commerce, czy doświadczonym sprzedawcą, Amazon stanowi kluczową platformę dla Twojego biznesu. W Ecomplace specjalizujemy się w obsłudze sprzedaży na Amazonie w całej Europie. Nasze usługi skupiają się na pomocy firmom w skutecznym rozpoczynaniu, skalowaniu i optymalizacji ich sprzedaży na tej platformie. Twoja rosnąca sprzedaż to nasz wspólny cel!

OBSŁUGA SPRZEDAŻY AMAZON Z ECOMPLACE

Rozpoczynając działalność na Amazon, musisz być świadomy, że różni się on znacząco od platform takich jak eBay czy Kaufland. Kluczową rolę na Amazonie odgrywają opinie o produkcie, skuteczne promowanie ofert przez reklamy PPC oraz odpowiedni dobór słów kluczowych. Amazon stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta, co wymaga szybkiego reagowania na wiadomości oraz efektywnego rozwiązywania problemów z kupującymi.

Sprzedaż na międzynarodowych marketplace’ach wymaga profesjonalnego podejścia i odpowiedniego przygotowania, zwłaszcza w aspektach takich jak księgowość, kwestie prawne czy logistyka.

Chcesz zacząć sprzedawać na Amazon?

Skontaktuj się z nami 

W ramach naszych usług oferujemy:

REJESTRACJA I KONFIGURACJA NA AMAZONIE

Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez proces rejestracji i konfiguracji Twojego konta na Amazonie. Nasze doświadczenie pozwoli na odpowiednie przygotowanie i ustawienie wszystkich niezbędnych funkcji, abyś mógł sprawnie i efektywnie rozpocząć sprzedaż.

WDROŻENIE OFERTY NA AMAZONIE

Skutecznie wdrożymy i zoptymalizujemy Twoje produkty na Amazonie, zapewniając im wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania. Nasza ekspertyza gwarantuje ciągłe aktualizacje oferty, zwiększając jej widoczność i wyróżniając Twoje produkty spośród konkurencji.

OPTYMALIZACJA LISTINGU NA AMAZONIE

Za pomocą specjalistycznych technik SEO, zapewnimy Twoim produktom wysoką widoczność na Amazonie. Tworzymy efektywne tytuły,  opisy,  A+Content, by Twoja oferta była idealnie dostosowana i atrakcyjna dla klientów Amazona.

DODANIE/ZWOLNIENIE MARKI NA AMAZONIE

Skutecznie dodamy Twoją markę na Amazonie, niezależnie od tego, czy jest to marka własna czy prowadzisz jej reselling. Dzięki czemu bez problemu będziesz mógł rozpocząć sprzedaż na Amazon.

OBSŁUGA AMAZON PPC

Na bieżąco monitorujemy i analizujemy efektywność kampanii, dokonując niezbędnych korekt w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów przy możliwie najniższych kosztach.

ZARZĄDZANIE AMAZON FBA

Kompleksowo zarządzamy Twoją sprzedażą poprzez program Amazon FBA. Organizujemy dostawy i zapewniamy nieprzerwaną dostępność Twoich produktów.

REJESTRACJA MARKI W AMAZON BRAND REGISTRY

Pomagamy w rejestracji Twojej marki w programie Amazon Brand Registry, zapewniając jej ochronę i wzmacniając jej rozpoznawalność na platformie.

ODBLOKOWANIE KONTA NA AMAZONIE

Jeśli Twoje konto zostało zablokowane, świadczymy pomoc w jego przywróceniu. Rozpoznajemy powód blokady, opracowujemy strategię naprawczą i nawiązujemy współpracę z Amazonem w celu przywrócenia dostępu do konta.

KONSULTACJE I SZKOLENIA

Oferujemy indywidualne konsultacje oraz praktyczne szkolenia z zakresu ecommerce, dostosowane do Twoich potrzeb, aby pomóc Ci osiągnąć sukces w sprzedaży online. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia, by efektywnie rozwijać swój biznes.